POOD

Sõnum pudelis

PUNANE KUNINGKRABI ON KOHAL!

16/04/2015

Meil on rõõm teatada meie mõttekaaslastele ja mereannisõpradele loodud Crabit’i veebipoe ja blogi käivitamisest.

Meie blogi, SÕNUM PUDELIS, saab olema koduks maitsvatele mereandide retseptidele, mida meie seiklusjanuline mereanni-sõpradest tiim on toonud oma köögist, erinevatele söögivalmistamistehnika kogemustele, mida me ise ja meie sõbrad on oma seiklustelt ja retkedelt kui ka avastustelt kaasa toonud, samuti mõndadele lihtsatele katsetele ja muule huvitavale informatsioonile.

Ja muidugi kutsume me teid osa saama sellest võrreldamatust maitseelamusest – suurimast ja maitsvaimast Punasest Kuningkrabist, mida meie vaprad kalamehed ja navigeerijad on pidanud eluga riskides meieni tooma.

Meie Punane Kuningkrabi, mis on hinnatud ja nõutud mereannisõprade poolt üle maailma, on püütud Barentsi merest. Ideaalne elukeskkond ja mereelustiku ammendamatu mitmekesisus on pannud aluse Punase Kuningkrabi populatsiooni õitsengule ning tänaseks päevaks püütakse Barentsi merest maailma parimat krabiliha.

Järgmisel korral, kui tekib soov üllatada oma sõpru või lähedasi, on meie puidust kinkekarp kus krabi on asetatud jää sisse, ideaalseks valikuks kasvõi mõne konjaki pudeli asemel.

Asugem koos retkele kaugete ja ettearvamatute põhjamerede poole avastamaks selle ainulaadse aarde tõelist maitset. Olete samuti oodatud liituma Crabit Estonia Facebooki või Twitteri lehekülgedega. Enamgi veel, kui teil on mistahes küsimusi või ettepanekuid ärge kõgelge hetkekski kommenteerimast või meile Tweeti-mast. Teie mõtted ja tagasiside on meile väga olulised.

Comments